Hakkımızda

Amazon satıcısı olmak için bilmeniz gereken herşey burada toplandı. Dropshipping yöntemleri, marka oluşturma,Amazon Fba, (ürünlerinizi Amazon deposundan direkt müşteriye ulaştırma) İngilizce bilmeden kolayca bu işi yapabileceğinizi kısa sürede göreceksiniz.

Kendini İspatlamış Gerçek Danışmanla Çalışın

Kemalacar.com.tr uzun yıllara dayanan satış deneyimi sonucunda oluşturduğu ve Amazon’un sürekli güncellenen işleyiş mantığı doğrultusunda yenilediği satış tekniklerini öğrenin. Amazon’da önemli satışlar kaydeden birçok dükkanın yönetimini yapan profesyonel danışmanla çalışarak teorik bilgilerinin yanı sıra saha deneyimlerinden yararlanın.

Kursumuz,  Amazon FBA, Dropshipping, Satış Ortakığı, Dijital Pazarlama ve tüm e-ticaret bilgilerini  kapsıyor. Kursumuz e-ticaret alanındaki detayları, bildiğiniz ve bilmediğiniz flash konuları da içeriyor. Ayrıca kursumuzda ömür boyu erişeceğiniz  en güncel bilgiler de olacaktır.

Kurslarımız sıfırdan, İngilizce bilmeyenler ve e-ticaret alanında, başta Amazon olmak üzere hiçbir bilgisi olmayanlar için tasarlanmıştır. Yani kursumuzla videoları birebir uygulayarak mükemmel bir şekilde tüm eğitimi keyifle öğrenebilirsiniz. Anlatım adım adım ve en basit bilgisayar kullanıcısı dahi düşünülerek yapılmıştır, o yüzden internet ve bilgisayar konusunda ne kadar bilgisiz olursanız olun, İngilizceniz olmasa bile anlayabilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yani kursumuz kafanızdaki muhtemelen oluşabilecek tüm sorulara uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Eğer yine de kararsızsanız Kemal Acar Youtube sayfamızdan videolarımızı izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Teknik Bariyerleri Aşın

Amazon’un karmaşık teknik altyapısının sizin için sorun yaratmasına izin vermeyin. Türkiye’nin en yetkin ekibi ile birlikte dakikalar içerisinde sorunlarınızın üstesinden gelin.

Bilgilerinizi Güncel Tutun & Amazonun Sırlarını Öğrenin

Amazon’daki tek doğru bilgi en güncel olan bilgidir. Sürekli güncellenen içerik ve haftanın iki günü düzenlenen canlı eğitimlerle herkesin bir adım önünde olun.

Amazon üzerindeki etkileri her geçen gün artan ve Amazon pazar yerlerinin en başarılı satıcıları olan Çinli satıcıların marka, satış ve pazarlama stratejilerini öğrenin.

Youtube Sayfamızdan Ücretsiz Eğitim Videolarımıza Ulaşın!

Her geçen gün yeni ücretsiz eğitim videolarımızın yayınlandığı Youtube sayfamızı takip etmeyi unutmayın.Sizlere gerçek bir satıcıdan gerçek bir eğitimin nasıl olduğunu ve size nasıl etki yarattığını gösteriyoruz.

Dünya’nın en büyük e-ticaret platformu Amazon’da ürünlerinizi satarak gelir elde edin.

Neler Yapıyoruz ?

E-Tİcaret Kursları

Ömür boyu erişeceğiniz kurslarımız ile sürekli yeni ve güncel eğitimlerimizi uygulayarak, rekabette yerinizi alıp satışa başlayın.

Ayrıntılı Sektör Analizleri

Girmek istediğiniz sektöre yönelik detaylı analizler ve eğitmenlerimizden size özel öneriler.

Destek & Danışmanlık Hizmetleri

Dropshipping’e başlamadan önce veya başladıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda ve sorunlarda eğitmen desteği.

Uygulayarak Öğren

Eğitim kurs videolarımız da aşamalı olarak uygulamalı anlatımlarıyla, görsel anlatımlarıyla ve otomatik deneyim not bilgilerine, istediğiniz yerden erişin.

Tüm Amazon Pazarları

Sadece belirli pazarlarda kalmayarak, 18 Amazon Pazarında Mağazalar oluşturarak Pasif Gelirlerinizi oluşturmanızı sağlayacak olan kurslarımız ile A’dan Z’ye Köklü bir Amazon satıcısı olun!

Amerika'da Şirket Kurulumu

48 – 72 Saat içerisinde Delawere, Wyoming Eyaletlerinde Şirketinizi kurarak evraklarınızı ileterek. İşi Bireysellikten, Kurumsallığa taşıyanlar için!

Hadi Birlikte Başlayalım !

Stoksuz satış anlamına gelen DropShipping , işletme giderlerini ortadan kaldıran ve düşük sermaye ile uygulanabilen bir e-ticaret yöntemidir. Daha az sermaye gerektirir. Mağaza için bir depo tutmak ve ürün stokları tutmak gerekli değildir. Tedarikçilerle Çalışarak Binlerce dünya markası ürünü Amazon’da veya İstediğiniz Yerde Satmaya Başlayın!