Bize Ulaşın

Kemalacar.com.tr sunduğu hizmetler ile; size en iyi fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Bize istediğiniz her konuda ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda bilgi isteyebilirsiniz.

Mesajınızı biz iletin.

Bilgi

Bizimle iletişim halinde bulunmak istiyorsanız CANLI DESTEK üzerinden destek ekibimize ulaşabilir veya iletişim formu üzerinden bilgilerinizi doldurarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

E-Posta: info@kemalacar.com.tr

Bize Sıkça Sorduğunuz Sorular

Amazon'da Ticaret Yapmanın Riski Var Mıdır?

Enteresan bir sorulardan. Çünkü sadece Amazon’da değil nerede ticaret yaparsanız yapın risk elbette vardır. Kursumuzda size 0 riskle e-ticaret yapmayı öğreteceğimizi iddia etmiyoruz. Yalnızca kestirme yolları kullanarak riski minimuma indirmeyi öğreneceksiniz.

Bu İşe Başlamam için Kursu Almam Şart mı?

HAYIR ,ŞART DEĞİL! Yapabilirsiniz Fakat tek başınıza ilerlemeniz çok zaman alacaktır. Üstelik biz kursumuzda hataları nasıl en aza indirebileceğinizi ve başarıya kestirme yollardan nasıl ulaşacağınızı öğretiyoruz. 

Praesent non massa egestas?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec ornare in neque rutrum imperdiet. Quisque ante ante, lobortis at dapibus et, congue a orci. Sit Etiam porttitor ligula id massa lorem ipsum dolor sit amet, consectetur amet

Size Nasıl Güvenebilirim? Kursun Parasını Ödedikten Sonra Ne Olacak?

İnternetten alışveriş yaparken dikkatli olmak gerekiyor haklısınız. Ama size web sitemizin güvenliğini garanti ederiz. 

Şirket Açmamızın Ne Gibi Faydaları Vardır?

Tabii bir noktadan sonra şirkete ihtiyacınız olacaktır. Yüksek paralar kazandığınızda şirket gerekiyor. Hem kafanız rahat olur hem de şirketleşme ile işinizi güzelce sürdürürsünüz. Çünkü Amazon’da yüksek miktarda para kazanmaya başladığınızda işinizi rahat sürdürebilmek için şirketleşmek iyi bir yoldur.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Canlı Destek Hizmeti sunuyoruz. Ayrıca İletişim sayfamızdan da bize e-posta gönderebilirsiniz.

Fırsatları ilk siz öğrenin!

Bizim sizlere sağladığımız yenilikleri,indirimleri ve fırsatları en hızlı şekilde ve en öncelik olarak siz öğrenin! Tek yapmanız gereken bize katılmanız ve bizden sizlere ileteceğimiz bilgilendirmeleri beklemeniz.